O nas

O firmie


Drukarnia BINGRAF funkcjonuje na polskim rynku nieprzerwanie od 1989 roku. Jej założycielami i właścicielami do chwili obecnej są Jacek Bogucki i Marek Nawoik.

Oferujemy kompleksowe usługi: druk offsetowy w różnych formatach, wykonanie projektów graficznych, prace introligatorskie. Naszymi najważniejszymi atutami są: wieloletnie doświadczenie, profesjonalna obsługa Klientów i wysoka jakość świadczonych przez nas usług. Nasza obecność i wieloletnie funkcjonowanie na rynku na odpowiednio wysokim poziomie są tego najlepszym przykładem. Nasze doświadczenie zaowocowało zróżnicowanym gronem stałych klientów – od małych i średnich firm po duże korporacje. Wśród naszych klientów są firmy, z którymi współpraca trwa kilkanaście lat ku obopólnej korzyści, co stanowi naszą najcenniejszą rekomendację. Ponadto zapewniamy Państwu fachową usługę i terminowe wykonanie prac poparte dużym doświadczeniem w szerokim spektrum poligrafii. Licząc na Państwa zainteresowanie, z pełną odpowiedzialnością polecamy swoje usługi.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, rozszerzyliśmy ofertę o studio projektowe, oferujące projekty na najwyższym europejskim poziomie. Przykłady zrealizowanych przez nas projektów mogą Państwo obejrzeć w zakładce Projekt graficzny.